Elektrostymulacja prostaty

Elektrostymulacja prostaty.

Elektrostymulacja prostaty polega na generowaniu impulsów elektrycznych o wysokim napięciu, ale bardzo niskim natężeniu prądu porównywalnym z wyładowaniem elektrostatycznym jakiego niekiedy doświadczamy podczas ubierania się.

elektrostymulacja

Sonda doodbytnicza PR-13

Elektro stymulacja wymusza pracę mięśni, które pod wpływem impulsu wykonują skurcz. Jest to terapia ułatwiająca trening mięśni co poprawia ukrwienie i przepływ płynów ustrojowych.

Elektrostymulacja poprawia funkcjonowanie narządów w obrębie dna miednicy, wzmacnia mięśnie Kegla co pośrednio wpływa na funkcjonowanie organizmu w zakresie nietrzymania moczu lub stolca. Sonda rektykalna z regulacją długości pozwala na precyzyjne dopasowanie do budowy anatomicznej przez co jest wygodna w aplikacji. Niewielka średnica  i anatomiczny kształt skutkuje tym, że pacjenci chętnie sięgają po ten rodzaj sondy. Pamiętać należy o stosowaniu żelu przewodzącego dostępnego w aptekach. W przeciwnym razie stymulacja nie będzie przyjemna.

prostata_elektrostymulacja

Elektrostymulacja prostata

Ćwiczenia mięśni Kegla można wykonywać bez elektrostymulacji, ale z użyciem elektrostymulacji skurcz mięśni jest mocniejszy a urządzenie dba o częstotliwość i długość pracy mięśnia.

Anuform

Sonda prostata

Sonda współpracuje ze wszystkimi aparatami do elektrostymulacji oraz z urządzeniami do biofeedbacku EMG. Elektrostymulacja prostaty jest pewnego rodzaju urozmaiceniem masaży aby pobudzić tą ważną strefę naszego ciała i stymulować do odczuwania maksymalnej przyjemności. rozbudzając nasze ciało uczymy się korzystać z tego czym obdarzyła nas natura. Nie wstydźmy się tego, już nie musimy, średniowiecze dawno już minęło.

 

Komentarze są wyłączone.