Gabinet masażu prostaty

Gabinet masażu prostaty

Leczniczy masaż prostaty

Leczniczy masaż prostaty może być wykonywany przez osoby wykwalifikowane znające tajniki masażu oraz posiadające wiedzę medyczną na temat gruczołu krokowego. Najlepiej pierwszy masaż prostaty wykonać w profesjonalnym gabinecie masażu prostaty. Nauczymy się na czym polega. Wskazówki pozwolą nam na samodzielny masaż prostaty.

Wraz z wiekiem zainteresowanie seksem maleje i rzadziej mężczyźni maja wytrysk. Masaż prostaty to wiedza „tajemna” niestety i taki „wstyd” w dodatku. Nie z kim o tym nawet porozmawiać, a gabinetów masażu prostaty mało.

Kultura zachodu od wieków jest pruderyjna i daleka od naturalnego podejścia do ciała. Czas rządów królowej Wiktorii nazywa się epoką pruderii.To, co wcześniej było normą, zostało potępione. A niekiedy  karalne. Do więzienia można było trafić nie tylko za seks, ale także za pisanie o nim. Wcześniejsze oświecenie było epoką otwartości oraz erotycznych poszukiwań. W epoce pruderii i zakłamania unikano używania określeń związanych z seksem i sięgano po przeróżne, niekiedy absurdalne eufemizmy.  Żonę na przykład nazywano „pełnoprawnym prześcieradłem”. A penis stawał się Nabuchodonozorem. Nie wolno było mówić także o nogach, bo takie rozmowy zbytnio podniecały i mogły prowadzić do grzechu. Dość często przytacza się także informacje o zasłanianiu nóg fortepianów, które miały być zbyt zmysłowe i kierować myśli w niewłaściwym kierunku. Starano się zniechęcić ludzi do własnego ciała wszelkimi możliwymi sposobami.  Uważano na przykład że niebezpieczne jest mycie intymnych części ciała, więc ich nie myto. Potępiano  nagość, jako stwarzającą okazję do samotnego grzechu, bo tak nazywano masturbację. Swoją drogą, jak podatne na manipulacje było i jest  społeczeństwo.

Średniowiecze minęło a gabinety masażu prostaty to wciąż rzadkość.

Spustoszenie jakie uczyniło to w naszych głowach powoduje że duża część zachowań uznawana jest za wstydliwe.
Należy do nich masaż prostaty, który w krajach orientu jest postrzegany normalnie dając zdrowie i  przyjemność.
Cywilizowany zachód uznał masaż prostaty, poprzez fakt że trzeba dotknąć odbytu jako krępujący.   Cóż krępującego jest w naszym ciele?

Znajdź drogę
Gabinet masażu prostaty

(zgłoszenia z prośbą o umieszczenie Twojego gabinetu na mapie przez formularz w zakładce Kontakt) Strona ma charakter edukacyjny.

Umieszczenie gabinetu na mapie jest bezpłatne.

Umieszczamy tylko gabinety oferujące Leczniczy masaż prostaty

Komentarze są wyłączone.