Jak pomóc partnerowi w problemach z impotencją.

Mężczyźni rzadko chcą rozmawiać o swoich problemach seksualnych. Przyczyny niezdolności do erekcji są najczęściej łatwe do usunięcia przy zaangażowaniu partnerki. Rzecz w tym że jeśli mężczyzna raz nie uda mu się uzyskać erekcji jest wysoce prawdopodobne że tego rodzaju przykre doświadczenia będą się powtarzać. Bez niezwłocznej pomocy i zrozumienia jego wydolność seksualna może błyskawicznie spaść do zera. Nikomu nie uda się w łóżku gorący, ostry i namiętny seks jeśli jest spanikowany.Choć wiele kobiet zaznało dotykania i pieszczot odbytu bardzo niewiele z nich odwzajemnia ten rodzaj pieszczot. Szkoda, bo sfera analna zmysl_wzrokujest tak samo wrażliwa na stymulację seksualną u mężczyzn, jak i u kobiet (stąd też niektórzy homoseksualiści korzystają ze stosunków analnych).

Kobieta usiłująca przerwać krąg impotencji swego partnera przekona się, jak ogromnie przydatna jest stymulacja analna. Regularne ruchy  palców wsuniętych w odbytnicę obdarzą go niesamowicie podniecającym doznaniem  i wzbudzą erekcję. Możesz wykorzystać stymulację analną, aby skrajnie silnie podniecić partnera. Należy zadbać o higienę  Odbytnica ukochanego jest pusta po wypróżnieniu należy jednak stosować zabezpieczenia w postaci prezerwatywy lub rękawiczek lateksowych. a najlepiej zastosować lewatywę. Oczywiście w odbytnicy jest wiele bakterii i dlatego należy starannie utrzymywać tę okolicę ciała w czystości i myć ręce po stosunku analnym. W żadnym razie nie wolno wkładać do pochwy niczego, co wcześniej służyło do stymulacji analnej (łącznie z penisem partnera).

Jeśli nauczysz się oralnie pobudzać penis ukochanego, jednocześnie wsuwając palce w jego odbyt, obdarzysz go wyjątkowo skutecznymi podnietami, które ogromnie przyczynią się do przywrócenia jego naturalnej zdolności osiągnięcia erekcji. Zaginanie i obracanie palców będzie wywierać stały nacisk na jego prostatę. Mężczyzna może zrobić masaż  sam : „Połóż się na łóżku. Zegnij nogi w kolanach i połóż stopy płasko na łóżku, a potem podciągnij nogi jeszcze bardziej do góry. Teraz wsuń kciuk w swą odbytnicę i naciśnij na przednią ściankę. Pocieraj w dół, w stronę odbytu. Czy czujesz prostatę? To miękki twór, kilka centymetrów w głąb jelita na przedniej ściance. Spokojnie, bo na początku dotykanie prostaty nie będzie specjalnie miłym doznaniem.

Bądź delikatny. Albo poproś, by zrobiła to partnerka będzie ci z pewnością przyjemniej. Wielu mężczyzn doznaje wtedy cudownych, nie znanych dotychczas wrażeń, zupełnie odmiennych od tych, jakie dają im czułe pieszczoty główki penisa. Czy czujesz, jaki jesteś pobudzony, kiedy zamiast penisa pocierana jest twoja prostata? I odkryjesz jeszcze jedną zaskakującą rzecz — nastąpi wytrysk. Nasienie wypłynie z penisa, a nie będzie wypychane na siłę”. Ten wypływ nasienia (wynikający z bezpośredniej stymulacji prostaty, a nie „normalnej” metody pobudzenia) może obdarzyć twego partnera wysoce satysfakcjonującymi doznaniami.

Co więcej, on wcale nie musi mieć erekcji, aby szczytować. Jeśli poprzez stymulację analną i oralną, potrafisz dać mu jeden z takich „łagodnych” orgazmów, będzie to twój pierwszy ważny krok do odbudowania wiary w jego męskość, a ponadto dasz mu coś jeszcze, o czym nie wspomina wiele poradników uwolnisz partnera od wielkiego napięcia seksualnego, jakie w nim tkwi. Nawet mężczyźni, którzy nie osiągają erekcji, odczuwają seksualną frustrację. Pamiętaj, żeby szczególnie celebrować moment wytrysku, choć sperma będzie raczej wypływać, a nie wystrzeli. Jednocześnie powinnaś robić wszystko, co w twojej mocy, aby zachęcić ukochanego, by pobudzał ciebie, żeby mniej myślał o własnych problemach, a więcej o tym, jaki powinien być dla was obojga   czyli jako twój kochanek.

Ten rodzaj masażu prostaty poprawia sprawność seksualną doprowadzając do wzwodu członka u zdecydowanej większości naszych panów. Trudno tu oczywiście nie wspomnieć o utartym przekonaniu że praktyki dotykania męskiej pupy kojarzą się z praktykami homoseksualnymi. Świadczy to tylko o poziomie wiedzy naszego społeczeństwa. Praktyki homoseksualne dotyczą kontaktów tej samej płci natomiast w normalnym seksie małżeńskim nie powinno być tematów tabu.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.