Jak wykonać masaż

Jak wykonać masaż prostaty

kulki_waginalneTak prosta czynność jak masaż prostaty sprawia tak dużo problemów, wiele osób nie wie jak wykonać masaż prostaty, tymczasem

Cieszy duża popularność wśród kobiet kulek gejszy, które to wzmacniają mięśnie Kegla przyczyniając się do poprawy życia seksualnego oraz zapobiegają dolegliwościom pojawiającym się wraz z wiekiem.

Panie nie boją się rozmawiać o intymnych sprawach mając na uwadze że wstyd nie może przeszkadzać w dbałości o zdrowie.

Czy mężczyźni z równą swobodą rozmawiają o sprawach intymnych? W jaki sposób dbają o swoje zdrowie?
Nie jest niczym nowym że panowie są znacznie bardziej wstydliwi niż kobiety. Słowo „masaż prostaty” wprawia w zakłopotanie, na twarzy pojawia się zaczerwienienie i natychmiast usiłują zmienić temat.

Zmienić to może kobieta uświadamiając partnerowi  że masaż prostaty jest zachowaniem naturalnym, które powinno się praktykować dla utrzymania zdrowia.  Silnym argumentem  jest że masaż wykonany prawidłowo dostarcza mężczyźnie niesamowitej przyjemności.

Masowanie prostaty wykonuje się wkładając palec w miejsce, które większość mężczyzn chroni jak twierdzy.

Dotykanie męskiego odbytu utożsamiane jest z praktykami homoseksualnymi, stąd te zahamowania naszych panów. Tu twoja rola aby wytłumaczyć że seksualność nie powinna mieć sztucznych barier i dopóki seks odbywa się między osobnikami różnych płci nie ma mowy o praktykach homoseksualnych bez względu na rodzaj pieszczot.
Jak już uda się przezwyciężyć zahamowania możemy przejść do masażu.
Masaż można wykonać palcem lub masażerem prostaty.
Mężczyzna powinien wypróżnić się przed masażem, a jeszcze lepiej zrobić lewatywę. Paznokcie nie mogą być zbyt długie. Bezpieczniej jest użyć rękawiczki.

Należy nawilżyć lubrykantem odbyt i jego okolice, palec lub masażer.
Partner musi zostać przygotowany jest to swoista gra wstępna. Na początku delikatnie masuj palcem okolice wejścia do odbytu. Możesz zataczać kółka, zaczynając od dużych, a kończących na malutkich, tylko wokół samego odbytu
W momencie gdy poczujesz, że Twój Partner jest dostatecznie rozluźniony. Zaprzestał spinać pośladki, przejdź do masowania już samego wejścia do odbytu.
Zwiększając nacisk, aż palec lub masażer zostanie „wchłonięty” do środka. Używać można tylko profesjonalnych masażerów.

Delikatnie wsuń palec przesuwając po ściance odbytu opuszkiem palca skierowanym w stronę brzucha. wyczuwalna część prostaty ma wielkość kasztana i znajduje się na głębokości około 5cm od wejścia. Gdy wyczujesz elastyczny okrągły gruczoł oznacza że jesteś u celu. Możesz rozpocząć masaż. Prostata jest delikatnym gruczołem. Masaż należy wykonywać delikatnie spokojnie, bez pośpiechu.  Prostata staje się coraz bardziej wrażliwa w miarę wzrostu podniecenia. Jeśli używasz masażera, to po prostu wsuń go delikatnie do środka – masażer sam trafi w odpowiedni punkt.
Masuj prostatę przesuwając palec lub masażer z boku na bok. Możesz zataczać kółka albo masować gruczoł od zewnątrz do środka. Pod żadnym pozorem nie stosuj jednostajnego silnego nacisku – w taki sposób możesz zaszkodzić partnerowi.
Profesjonalne masażery prostaty dzięki anatomicznemu kształtowi trafiają precyzyjnie w prostatę.  Nie trzymaj  masażera w jednym punkcie – przesuwaj nim tak samo, jak palcem.

Jeśli udało się mężczyźnie pozbawić stereotypów w trakcie masażu prostaty będzie odczuwał dużą przyjemność,

a po kilku – kilkunastu minutach może dojść do orgazmu sterczowego. W trakcie takiego orgazmu z penisa zazwyczaj wycieka odrobina płynu. Nie jest to jednak taki wytrysk, jak w trakcie zwykłej ejakulacji. Orgazm sterczowy trwa dłużej niż znany mężczyznom i jest podobny do kobiecego.

Szczytem przyjemności będzie jeśli dodatkowo będziesz pieść go jednocześnie oralnie albo przesuwając ręką po penisie.
Pamiętaj, że prostata jest najbardziej wrażliwym gruczołem w męskim ciele. Dotykaj jej bardzo delikatnie i ostrożnie. Silna stymulacja prostaty, szczególnie jednostajny nacisk, mogą powodować ból. Takie uczucie nie powinno towarzyszyć masażowi prostaty. Jeśli więc Twój Partner poczuje jakikolwiek ból, przerwijcie masaż. Może to wymagać konsultacji z lekarzem. Dopóki masaż będzie przeprowadzany delikatnie nic złego nie może się zdarzyć. Jeśli partner czuje ból bezwzględnie wymaga to konsultacji lekarskiej.

Lody przełamane, teraz już na spokojnie możecie zastanowić się jak często chcecie taki masaż praktykować? Dwa do trzech razy na tydzień będą zupełnie wystarczające do czerpania korzyści zdrowotnych.

A dla samej przyjemności?- Jak najczęściej, tak często, jak macie czas  i ochotę.

Komentarze są wyłączone.