Higiena masażu prostaty

prostateHigiena masażu prostaty jest ważnym elementem z uwagi na fakt iz  w jelicie grubym w określonym czasie znaduje się treść, z którą nie chcemy mieć bezpośredniego kontaktu.

Prostata jest gruczołem umiejscowionym między odbytem a moszną. Skuteczny masaż prostaty można wykonać jedynie „per rectum” czyli przez odbytnicę. Wiąże się to z obawami związanymi z ewentualną zawartością  kiszki stolcowej i związanym z tym ryzykiem że po wyjęciu palca będzie on pokryty  nieprzyjemną substancją.. Kiszka stolcowa po wypróżnieniu powinna być pusta przez jakiś czas ale istnieje ryzyko że w trakcie masażu jakaś treść przedostanie się do dolnego odcinka przewodu pokarmowego  co stwarza presje psychiczną i utrudnia rozluźnienie  niezbędne w trakcie masażu.  Higiena masażu prostaty poprawia komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Aby wykluczyć to ryzyko można zastosować prosty sposób, który uchroni nas przed niepotrzebnymi stresami. Przed masażem należy wypróżnić się lub wykonać lewatywę. Lewatywa nie jest wymogiem niezbędnym. Wiele osób zwłaszcza na początku swojej przygody niechętnie taki zabieg wykonuje. Dla zapewnienia komfortu w trakcie masażuprostate_condom prostaty należy użyć prezerwatywy, która posłuży nam jako tzw wejście.  Na palec nałożyć środek nawilżający następnie nasunąć na palec prezerwatywę i wsunąć do odbytu osoby masowanej. Wysunąć palec który wysunie się z prezerwatywy z uwagi na obecność środka poślizgowego pozostawiając prezerwatywę w odbycie.  

Jako środka nawilżającego należy używać preparatów na bazie wody.  Dostępne w aptece środki nawilżające wykorzystywane przez lekarzy do badań USG znakomicie sprawdzają się w tym zastosowaniu. Stosując takie „wejście”  możemy bez obawy wsuwać i wysuwać palec zależnie od potrzeby bez obawy o nieprzyjemne nieprzewidziane sytuacje. Dodatkowo można zastosować rękawiczkę lateksową. Po masażu mężczyzna może samodzielnie usunąć prezerwatywę.

Z życia wzięte:

Jak kobieta poradziła sobie z pijaństwem męża.

Bezrobotny mąż zawsze nieobecny gdy żona wracała z pracy.
Wracał późnym wieczorem a na pytanie:
Gdzie byłeś?
zawsze ta sama odpowiedź:
Na spotkaniu z kolegami.
Po czym zwalał sie na łóżko i spał.
Żona wpadła na genialny pomysł i gdy mąż spał włożyła mu prezerwatywę w tyłek.
Rano normalnie poszła do pracy. Po powrocie do domu o dziwo mąż był w domu przed telewizorem
na pytanie:
A ty nie na spotkaniu z kolegami?
odpowiedź:
Ja już nie mam kolegów.

Komentarze są wyłączone.