Masażer prostaty

Masaż prostaty – kuracja czy przyjemność ?

Warty swojej ceny i zainteresowania

Masażer prostaty powinien być wykonany z twardego plastiku. Silikon nie jest odpowiednim materiałem z wielu względów. Masażer prostaty jako produkt badań medycznych wykonany   jako przyrząd  pozwalający na usunięcie nadmiaru nagromadzonego tam płynu , zapobiega przerostowi prostaty i poprawiaj ogólną kondycję gruczołu. Został opracowany jako urządzenie medyczne a następnie zaadaptowane jako zabawka erotyczna.

Masażer prostaty może być używany podczas stosunku seksualnego z partnerką.

Jeden z nich Aneros został ogłoszony ‚zabawką roku’ przez 3 największe czasopisma erotyczne. Jest najskuteczniejszym ‚lekarstwem’ używanym przy leczeniu prostaty. Jego powstanie poprzedzały badania medyczne. Profesjonalne masażery prostaty zaprojektowane są zgodnie z budową anatomiczną mężczyzny. Pod uwagę wzięto również poglądy starożytnych mieszkańców Orientu na strefy erogenne. Stworzenie poprzedzały badania i analizy medyczne. Masażery prostaty są anatomicznie dopasowany do męskiego ciała.

Do masażu nie trzeba absorbować rąk, ponieważ kształt masażera prostaty pozwala na przekształcenie zwierania mięśni odbytu w ruchy, które stymulują prostatę i krocze. Masowania prostaty rękami może wykonać wykwalifikowana masażystka lub urolog. Masaż prostaty wykonany nieprawidłowo może okazać się niebezpieczny.

Gdy wypuszczono pierwsze masażery prostaty po raz pierwszy na rynek działały zgodnie z założeniami, przynosząc ulgę dziesiątkom klientów.

Okazał się on jednym z najbardziej skutecznych przyrządów do masażu prostaty. Jednak oprócz przynoszenia ulgi, wielu klientów zauważyło także, że w rezultacie masowania odczuwają przyjemność, której nie można było opisać jako tradycyjny orgazm, ale która z pewnością miała w sobie coś podobnego. Nieustające fale orgazmów sterczowych bez wytrysku, drżenie całego ciała Entuzjaści twierdzą, że orgazmy, jakie odczuwają dzięki masażowi prostaty są na zupełnie innym poziomie, zarówno fizycznym jak i duchowym, od zwykłych orgazmów. Jednak stosowanie masażu prostaty i zwykłe orgazmy nie wykluczają się wzajemnie. W istocie wiele par używa masażerów podczas tradycyjnego stosunku.

Powszechnie wiadomo, że w masażu prostaty lub pobudzaniu analnym mężczyzn nic złego i szkodliwego nie ma.

Stymulacja analna wykonywana w celu osiągnięcia podniecenia seksualnego lub orgazmu stanowi element życia seksualnego, który budzi bardzo wiele pytań i kontrowersji. Wbrew wszelkim potocznym i zakłamanym opiniom ten rodzaj przyjemności seksualnej nie ma nic wspólnego z żadną skłonnością do homoseksualizmu, czego tak ogromnie obawiają się mężczyźni.

W odbycie i jego okolicach znajduje się u wielu niezwykle silne strefy erogenne, niekiedy silniejsze niż na powierzchni genitaliów. Pośladki i okolica odbytu u mężczyzny są równie wrażliwe na pieszczenie, jak okolica prącia i worka mosznowego. Seksu nie da się wtłoczyć w żadne ramy. W sensie fizycznym dla dwojga kochających się ludzi, ilość wariantów „uprawiania miłości” jest ograniczona budową anatomiczną i przyciąganiem ziemskim. Dla wzlotów uczuć, marzeń i fantazji nie ma żadnych ograniczeń.Zanotowano, że działanie Masaż prostaty jest w wielu przypadkach podobny do działania Viagry, a stosowanie produktu podczas stosunku znacznie polepsza jakość zwykłych orgazmów. Intensywność i długotrwałość orgazmów będzie wzrastać z czasem i praktyką. Korzyści ze stosowania usunięcie zaburzeń i dolegliwości wynikających z niedokrwienia gruczołu prostaty oraz całego obszaru krocza , rozluźnienie chronicznie napiętych mięśni odcinka lędźwiowego (tzw. mięśni „krzyża”) , przywrócona równowaga hormonalna , zwiększona potencja , poprawa kondycji całego organizmu mężczyzny.

Męskim punktem G jest prostata, lub bardziej naukowo stercze lub gruczoł krokowy.

Prostata jest męskim gruczołem, a krocze to miękki punkt wielkości małej monety, znajdujący się pomiędzy odbytem a moszną. W okolicy prostaty i krocza zbiegają się grupy nerwów kontrolujących organy seksualne, odpowiedzialnych za erekcję, orgazm i wytrysk. Oznacza to, że okolica ta jest swoistym centrum dowodzenia przyjemnością u mężczyzny. W starożytności masowanie prostaty było uważane za czynność wspomagającą męskie zdrowie seksualne. Obecnie, mężczyźni, którzy cierpią na choroby prostaty takie jak zapalenie gruczołu krokowego czy przerost prostaty, mogą pomóc sobie poprzez masaże używając np. masażera prostaty. Prostata, krocze i mięśnie zwieraczy odgrywają ważną rolę w doświadczaniu orgazmów. Ich dokładne działanie w tym zakresie nie jest do końca poznane.

Urządzenia do masażu prostaty stymuluje jednocześnie wszystkie trzy punkty, wyzwalając drzemiący w nich potencjał.

W okolicy prostaty i krocza zbiegają się grupy nerwów kontrolujących organy seksualne, odpowiedzialnych za erekcję, orgazm i wytrysk. Dlatego tez masowanie prostaty i krocza jest uważane za czynność wspomagającą zdrowie seksualne już od starożytnych czasów. Klasyki w dziedzinie seksualności – takie jak Kamasutra – rozprawiają rozlegle na temat potencjału ukrytego w tym rejonie ciała. U większości mężczyzn okolice te nigdy nie były stymulowane wystarczająco długo, aby osiągnąć orgazm sterczowy. Nerwy odpowiedzialne za odczuwanie przyjemności ukryte są głęboko w ciele – niedostępne źródła rozkoszy.

Gdy masażer prostaty znajduje się w odbycie, naturalnie stara się on dotrzeć do prostaty (męskiego punktu G).

masując delikatnie krocze – splot nerwów odpowiedzialny za dystrybucję wrażeń zmysłowych po całej okolicy genitalnej Przyrządy do masażu prostaty, zaprojektowane są w ten sposób, aby jednocześnie masować prostatę, punkt zetknięcia się prawej i lewej bańki naczyń i kanalików nasiennych, oraz punkt w akupresurze krocza. Nerwy kanalików nasiennych i bańki naczynek są tą samą grupą nerwów, która prowadzi do i z jader, a okolice krocza tworzą swoisty most nerwów biegnących dalej do penisa i moszny. W ten sposób masażer umożliwia stymulację wszystkich wewnętrznych i zewnętrznych organów w tym samym czasie, pośrednio i bezpośrednio.

Gdy mózg jest stymulowany fizycznie (poprzez dotykanie organów płciowych) lub duchowo (poprzez emocje lub umysł), wysyła on sygnały do nerwów odpowiedzialnych za odczuwanie orgazmu.

Uważa się, że masaż prostaty uwalnia te nerwy spod kontroli mózgu, delikatnie je stymulując i dając w rezultacie pełnej jakości orgazm. W ten sposób można doświadczać długotrwałych, wielokrotnych orgazmów. Dodatkowo, gdy ta nowa metoda połączona zostanie ze stymulacją duchową, orgazm zostanie wzmocniony. Mięśnie zwieraczy również pełnią istotną rolę w procesie doświadczania orgazmu. Podczas orgazmu zwieracze kurczą się i rozkurczają naprzemiennie. Bez tego orgazm byłby znacznie mniej intensywny. Im mocniej zwierają się mięśnie, tym mocniejszy orgazm. Dzieje się tak, ponieważ nerwy sięgające okolic odbytu biegną również przez zewnętrzne narządy płciowe. Niektórzy ludzie potrafią nawet doświadczyć orgazmu sterczowego poprzez samo napinanie mięśni zwieraczy, jednak bez zastosowania dodatkowej pomocy jest to bardzo trudne. Celowe napinanie i rozluźnianie mięśni zwieraczy podczas używania masażera prostaty wzmacnia i napina je.

Jest to podstawą ćwiczeń Kegla,

stosowanych w przypadku problemów z trzymaniem moczu. Napięcie mięśni, jako rezultat używania masażera, sprawia, że nerwy znajdujące się w tym rejonie aktywują się, co więcej, ponieważ skurcze mięśni pełnią ważną rolę w orgazmie, lepsza kontrola tych mięśni pozwala uzyskać kontrolę i zintensyfikować orgazmy. Nowy rodzaj orgazmu może zostać osiągnięty jedynie dzięki masażowi prostaty, które stymuluje wewnętrzne i zewnętrzne organy płciowe, włącznie z odbytem, dzięki skurczom grup mięśni. Ponadto nerwy zależne dotychczas od mózgu zostają uwolnione, dzięki czemu masażer prostaty daje im możliwość wyzwolenia zupełnie nowych doznań jak to opisano poniżej.

Stosując masażer prostaty odczuwamy :

Niezwykłej wrażliwości penisa, poszczególnych włosów, wewnętrznej strony ud, sutków.Lekko kujące, ale przyjemne doznania na opuszce penisa, trzonie i żołędzi.

Niezwykle przyjemne doznania w całym penisie, bez bezpośredniej stymulacji.

Przyjemne silne, przypominające uczucie pojawiające się na wąskich paskach po bokach i spodzie penisa, sięgające do żołędzi, a także na wąskim odcinku po wewnętrznej stronie ud.

Ukłucia odczuwane na całej powierzchni prostaty.

Niezwykle przyjemne odczucia w głębi prostaty i w punkcie akupresury krocza.

Uczucie ciepła wewnątrz odbytu.

Ściągające ruchy robaczkowe nieco wyżej kanału odbytowego.

Polepszenie stanu w przypadku impotencji, dysfunkcji erekcyjnej spowodowane bezpośrednią stymulacją splotu nerwowego prostaty.

Prawdopodobnie najlepszy

Analizy raportów dostarczanych przez użytkowników masażerów prostaty pokazały, że orgazmy sterczowe doświadczane dzięki masażowi prostaty nie przypominają żadnych innych doświadczeń.

Nie jest to orgazm z wytryskiem. Jest to raczej kaskada kończąca się orgazmem odczuwanym w całym ciele. Większość użytkowników stwierdziła, że jest to uczucie, jakiego wcześniej nie doznali, mocne i powtarzające się. Urządzenia masujące są efektem badań naukowych. Posiadają anatomiczny kształt i są stworzone, aby promować zdrowie prostaty i dobrą kondycję seksualną, co z kolei przyczynia się do uzyskania zdrowego ciała i ducha. Masażery prostaty były pierwotnie wykonane jako przyrządy do masażu prostaty, pozwalający na usunięcie nadmiaru nagromadzonego tam płynu i poprawiający ogólną kondycję gruczołu. Urządzenie to ma anatomiczny kształt, dzięki czemu uciska męski punkt G, a napędzane jest siłą mięśni zwieraczy. Jest to pierwsze takie urządzenie w historii!!

Zaskakujące nowe dane pokazały, że masaż prostaty ma pozytywne skutki uboczne.

Wielu użytkowników opowiada o niezwykłych odczuciach podobnych do orgazmu. Gdy zwieracze napinają się, urządzenie jest wciągane do odbytu, w kierunku prostaty, a wypustka urządzenia znajdująca się w okolicy krocza naciska na punkt akupresury. Kanał odbytowy jest stymulowany przez tarcie wywierane przez ruchy urządzenia masującego, prostata stymulowana jest przez jej regularne uciskanie, natomiast punkt akupresury krocza uciskany jest przez specjalną wypustkę. Ten połączony efekt stymulacji będzie dla ciebie niezwykłym doświadczeniem.

Takiej stymulacji nie jesteś w stanie uzyskać w żaden inny sposób. I w ten sposób, poprzez zwykłe uciskanie masażer prostaty bezpośrednio stymuluje trzy strefy erogenne jednocześnie: odbyt, prostatę i krocze, dodatkowo delikatnie stymulując również zewnętrzne genitalia poprzez krocze. Nawet najmniejszy skurcz mięśni zwieraczy jest wyczuwalny w postaci ucisku na prostatę i krocze. Sprawia to, że w odpowiedzi na przyjemne odczucia mięśnie zwieraczy napinają się mocniej, tym samym zwiększając doznawana przyjemność. Gdy skurcze mięśni zwiększają się masażer jest wciągany głębiej w kierunku prostaty, a ucisk staje się silniejszy. Efektem tego jest niezwykle przyjemne uczucie.

Oparte na lekarskich wskazówkach dotyczących masażu prostaty,

profesjonalne masażery prostaty są doskonałym urządzeniem, pozwalającym na skuteczny i intymny masaż. Masaż prostaty oferowany jest jako alternatywa dla wspierania zdrowia, silnej prostaty i całego układu. Wielu mężczyzn w średnim wieku zauważyło powrót zdolności seksualnych, wraz ze sztywnością członka i długotrwałym stosunkiem jak za czasów młodości. Viagra przywraca mężczyznom zdolności seksualne poprzez chemię. Urządzenie do masażu prostaty działa z tym samym skutkiem poprzez manipulację fizyczną, dodatkowo wzmacnia on skuteczność Viagry. Użytkownicy mówią o długotrwałych orgazmach, trwających nawet godzinę, a wszystko bez dotykania penisa.

Wielu mężczyzn, szczególnie ci, którzy doświadczyli stymulacji prostaty lub zabaw analnych, doświadcza orgazmu marzeń niemal natychmiast po zastosowaniu urządzenia.

Inni mogą mieć problemy z doświadczeniem orgazmu i będą potrzebowali dłuższego czasu na odkrywanie swojego ciała i możliwości, jakie w nim drzemią. To właśnie nazywamy „analnym przebudzeniem”. Ta droga odkrywania samego siebie może stać się ważnym momentem w życiu mężczyzny. Podróż każdego mężczyzny będzie indywidualna i odmienna od każdej innej. W rezultacie lepiej zrozumie on jak funkcjonuje jego ciało, oraz jak wraz z umysłem można wytworzyć niezwykłe doznania.

Aby zapewnić higienę, zadbaj o czysty odbyt. Polecamy przepłukanie odbytu specjalną strzykawką, dostępną w aptece .

Połóż się na boku i podciągnij kolana do brzucha. Pozwoli ci to na rozluźnienie się i lepsze skierowanie urządzenia na prostatę.

Nałóż lubrykant do odbytu i na samo urządzenie. Krok ten jest bardzo ważny, ponieważ masażer prostaty lepiej pracuje w śliskim środowisku.

Zrelaksowanie i koncentracja

Umieść masażer tak, aby wypustka (zawinięte, grubsze ramię) opierała się na kroczu i uciskała na ten punkt, gdy masażer prostaty jest w pełni włożony do odbytu. Krótsze ramię powinno być skierowane do tyłu. Powoli włóż masażer prostaty mniej więcej w połowę odbytu; następnie zostanie on wciągnięty dalej i odpowiednio ułoży się uciskając prostatę. Punkt akupresury na kroczu będzie odpowiednio uciskany. Odbyt, prostata i krocze będą stymulowane równocześnie. W tym momencie wielu niedoświadczonych użytkowników odczuwa potrzebę oddania moczu. Ważne: Wypustka powinna zawsze uciskać na krocze. Istotne jest, aby utrzymać masażer prostaty w odpowiedniej pozycji. Jeżeli odwrotnie założysz masażer nie będziesz w stanie prawidłowo stymulować organów płciowych. Drastycznie zmniejszy to skuteczność produktu.

Aby upewnić się, że masażer jest założony odpowiednio, sprawdź czy wypustka uciska na krocze. Punkt ucisku znajduje się pomiędzy moszną a odbytem, zazwyczaj 3 – 5cm od odbytu w kierunku moszny. Utrzymuj obszar krocza w suchości, aby wypustka nie zsuwała się z niego. Gdy urządzenie znajdzie się w odbycie początkowo odczujesz to jako obcy obiekt. Dla najlepszych rezultatów pozwól sobie na 10 – 20 minutowe rozluźnienie. Polecamy głębokie oddechy. Powoli oddychaj przez 4 – 8 sek., wstrzymaj oddech na kilka sekund, teraz powoli wdychaj przez 4 – 8 sek. Rozluźnij sięi skoncentruj na doznaniach w okolicy odbytu. Odbyt pomieści masażer a obce uczucie zniknie. Rozluźnij wszystkie napięte mięśnie.

Ćwiczenia w koncentracji

Teraz, gdy jesteś już w pełni rozluźniony i zwracasz uwagę na odczucia masażera prostaty wewnątrz kanału odbytowego, jesteś gotowy na rozpoczęcie ćwiczenia napinania mięśni. Nadal powoli oddychaj i zacznij napinać zwieracze zgodnie z oddechami. Wykonuj głębokie wdechy napinając mięśnie i rozluźniaj je wraz z wydechami. Powtarzaj to ćwiczenie 20 – 30 razy. Teraz twoje ciało jest gotowe na nowy rodzaj orgazmu. Uwaga: Ćwiczenie to wzmacnia mięśnie zwieraczy i zwiększa napływ krwi w te rejony. Zwiększane krążenie skutkuje świeżą dostawą tlenu i nieustannym oczyszczaniem z toksyn. W ten sposób ćwiczenia te nie tylko napną dolne partie traktu, ale także je oczyszczą. Teraz możesz zacząć dotykać swoje ciało w każdym miejscu, które jest seksualnie wrażliwe, będzie to dodatkowy bodziec i przyczyni się do zwiększenia przyjemności. Tym razem unikaj jednak stymulacji penisa, ponieważ może to doprowadzić do wytrysku. Skoncentruj się na prostacie. Powoli napinaj mięśnie zwieraczy od ¼do połowy pełnego napięcia i utrzymuj ten poziom napięcia. Jest to trudne i mięśnie analne będą drżały w niekontrolowanych spazmach. Ta dynamiczna interakcja pomiędzy kontrolowanymi i niekontrolowanymi skurczami mięśni jest ważnym elementem całego procesu dochodzenia do orgazmu bez użycia rąk.

Ponieważ masażer jest niestabilnie zawieszony w kanale odbytowym, najmniejsza akcja mięśni, a nawet pulsowanie krwi w żyłach jest wykrywane przez urządzenie, które natychmiast wywiera nacisk na wszystkie trzy punkty.

Wiadomość o tym dociera do odbytu i ten produkuje następne skurcze. Ta reakcja łańcuchowa prowadzi do punktu eksplozji. Podczas tej sesji możliwe jest dopasowanie ułożenia masażera prostaty, poprzez lekkie zwiększenie lub zmniejszenie siły napięcia mięśni. W ten sposób możesz umiejscowić masażer w miejscu dogodnym dla ciebie. W zależności od stopnia nacisku na punkt akupresury krocza, wszystkie punkty na przedniej ścianie odbytnicy, od odbytu do bańki naczynia nad prostatą oddawać będą różne rodzaje i stopnie najprzyjemniejszych doznań. Ta okolica jest skarbem odnalezionym bodźców erotycznych. Delikatne skurcze mięśni analnych powodują orgazmy analne, natomiast mocniejsze skurcze będą prowadziły do orgazmów mających swoje źródło w prostacie.

Uwaga: tym razem lubrykant pełni bardzo ważną rolę. Należy utrzymać masażer prostaty w środowisku tak śliskim jak to tylko możliwe, aby skurcze mięśni analnych łatwo wpływały na jego ruchy. Podczas takiej sesji wielu mężczyzn doświadcza dziwnych uczuć. Żeby być na nie przygotowanym przeczytaj sekcję „czego należy się spodziewać”. Napnij mocno zwieracze. W miarę jak zwiększasz siłę napięcia masażer prostaty będzie wciągane coraz głębiej do odbytu, w kierunku prostaty. Wypustek na kroczu będzie odpowiednio wywierał ciśnienie na punkt akupresury. Podczas tej czynności możesz leżeć na plecach i naciskać biodrami na powierzchnię. Pozwoli to na dodanie ciśnienia do działania urządzenia masującego.

Przedłużanie przyjemności

Gdy masażer prostaty doprowadzi cię do punktu, w którym wytrysk staje się nieunikniony, spróbuj pozostać w tym punkcie kontrolując stopień napięcia zwieraczy.

Głębokie uczucie zacznie z czasem narastać, aż zgromadzi się w punkcie szczytowym. Wówczas napinają się mięśnie twojego całego ciała i jest ono wstrząsane potężnym orgazmem. Orgazm powraca wielokrotnie, niczym fale oceanu. Trwanie takiego orgazmu jest z pewnością dłuższe niż trwanie zwykłego orgazmu (ponad 2 min.). W tym momencie twoje gruczoły przygotowują się do wytrysku, do którego jednak nie dochodzi. To właśnie sprawia, że orgazm suchy jest zupełnie innym, nowym doświadczeniem. Inną niezwykłą sprawa jest to, że może on być kontrolowany. Oznacza to, że jesteś w stanie osiągnąć orgazm tyle razy ile zechcesz, kontrolując zwieracze i regulując napięcie mięśni. W odróżnieniu do zwykłego orgazmu, możesz go odczuwać kilkakrotnie. Uwaga: Twoje ciało jest całkowicie odpowiedzialne za manipulowanie mechanizmem. Możesz więc „wyłączyć” urządzenie poprzez całkowite rozluźnienie mięśni zwieracza, a włączyć je poprzez ponowne napięcie mięśni. W ten sposób możliwe jest przedłużanie i stopniowe budowanie efektu orgazmu.

Stymulacja penisa teraz, jeśli chcesz możesz wykonać stymulacje żołędzi.

Doprowadzi cię to blisko krawędzi wytrysku. Gdy poczujesz, że wytrysk zbliża się nieuchronnie, natychmiast zaprzestań stymulacji penisa, aby uniknąć ejakulacji, a następnie szybko napnij mięśnie zwieraczy i całego ciała. Napnij mięśnie zwieraczy i mięśnie odpowiedzialne za erekcje tak mocno jak to tylko możliwe. Sprawi to, że więcej krwi napłynie do penisa. Poczujesz jak puchnie i powiększa się. Utrzymaj tak napięte mięśnie jak najdłużej. Jest to bardzo dobry sposób na utrzymanie erekcji bez pompki próżniowej czy pierścienia. Uwaga: Dla lepszych rezultatów przytrzymaj kolana blisko brzucha, ściskaj mosznę pomiędzy udami (możesz je skrzyżować, żeby uścisk był mocniejszy), następnie wyciągnij nogi, tak by penis i moszna wróciły na swoje miejsce. Wydaje się jakby penis sam w sobie wyciągał się, zwiększając swoją twardość i wrażliwość. Możesz także odczuwać przyjemne ścierpnięcie wywołane napięciem skóry. W miarę jak zbliżasz się do orgazmu, będziesz odczuwał delikatne skurcze w jądrach.

Niektórzy mężczyźni doświadczają orgazmu z wytryskiem nawet bez dodatkowej stymulacji żołędzi.

Czasami samo napięcie skóry członka wywoła wytrysk. Orgazm z wytryskiem można uzyskać poprzez stymulację żołędzi. Możesz także odbyć normalny stosunek podczas stosowania masażera prostaty. Ten rodzaj wytrysku powinien być najsilniejszy. Gdy osiągniesz punkt, z którego nie możesz zawrócić, poczujesz jak twój odbyt zacznie pulsować rytmicznie, rozluźniając i napinając się kilkakrotnie przed osiągnięciem orgazmu. Podczas ejakulacji, silne skurcze spowodują, że masażer prostaty będzie uciskał na prostatę i inne organy. Po tym twoja prostata będzie całkowicie pozbawiona płynu. Siła i ilość wytrysku będzie znacznie większa niż uzyskana jakąkolwiek inną techniką seksualną.

Zmienne stany euforii.Dla zaawansowanych użytkowników: Aby rozwijać praktykę, o której była mowa wyżej, musisz rozwinąć większą świadomość własnego ciała.

Najbardziej niezwykłe orgazmy osiąga się bez stymulacji penisa i bez dodatkowego naciskania na masażer prostaty.

Aby być w stanie do tego doprowadzić, musisz nauczyć się jak wykorzystywać napięcia mięśni zwieraczy do wolnego i metodycznego kontrolowania ruchów masażera i innych mięśni ciała. Zacznij od stopniowego zwiększania napięcia mięśni zwieraczy i rozprostowywania nóg i ciała, dodając napięcie mięśni całego ciała, tak mocno jak możesz. Wykonuj te ruchy bardzo wolno, zwracając uwagę na różne odczucia. Spróbuj zwiększyć napięcie ciała aż do punktu, gdy twoje mięśnie zaczną lekko drżeć. Kontynuuj napinanie zwieraczy – najpierw powoli, a stopniowo coraz szybciej. Podtrzymuj zsynchronizowane oddychanie. Jeżeli mięśnie się męczą spróbuj wstrzymać skurcz z siła nieco mniejszą od całkowitych możliwości, przez kilka sekund za jednym razem.

Unikaj bezpośredniej stymulacji penisa. Stopniowo napinaj całe ciało, aż doprowadzi cięto do momentu, gdy orgazm stanie się nieuchronny. Zanim to jednak nastąpi, rozluźnij napięcie ciała, tak, aby w tym stanie osiągnąć równowagę, bez przekraczania punktu ejakulacji. Zaraz po tym jak zatrzymasz ejakulację, pojawi się nowy rodzaj niezwykle silnego orgazmu. Źródło tego orgazmu przesunięte jest z prostaty na odbyt (będzie to jednak możliwe tylko i wyłącznie, gdy powstrzymasz się od stymulacji penisa. Ten szczyt trwać będzie kilka minut i różni się od zwykłego orgazmu. Wielu użytkowników masażerów prostaty doświadczyło niezwykłych stanów euforii podczas tej fazy.

Komentarze są wyłączone.