Masturbacja

Masturbator dla mężczyzn

 

 

 

 

Masturbacja może poprawić relacje partnerów  w związku oraz stan prostaty.

Funkcjonowanie układu płciowego kobiety i mężczyzny różni się. Kobieta jajeczkuje raz w miesiącu, mężczyzna produkuje nasienie cały czas.
Potrzeby seksualne kobiety i mężczyzny najczęściej również są inne. Kobieta odczuwa potrzebę uprawiania seksu rzadziej niż mężczyzna.
Rodzi to wiele problemów natury zdrowotnej. Cierpi nasze ciało i nasz umysł. Niezaspokojone potrzeby seksualne niekorzystnie wpływają na naszą psychikę, powodują napięcia, brak poczucia komfortu życia, małżeństwa się rozpadają, dlaczego? Niedopasowanie charakterów, tak brzmi oficjalna wersja, jesteśmy zbyt pruderyjni aby powiedzieć prawdę.

Mężczyzna powinien uwalniać nasienie średnio co dwa, trzy dni, aby otrzymać prostatę w dobrej kondycji. Powstające stany zapalne prostaty nie sprzyjają dobremu samopoczuciu. Nie bez znaczenia jest wzrastające napięcie w sferze psychicznej. Warto pamiętać że niedopasowanie seksualne partnerów jest najczęstszym powodem rozwodów.  Masturbacja to naturalna czynność utrzymująca zdrowie mężczyzny w dobrej kondycji bez skutków ubocznych.

Człowiek jako istota rozumna powinien wybrać najlepszą formę rozwiązania problemu gdy kobieta ma mniejsze potrzeby seksualne. Mamy kilka możliwości:

  • wstrzemięźliwość
  • przymuszanie do seksu naszej partnerki
  • poszukiwanie partnerki zastępczej czyli korzystanie z usług prostytutki lub szukanie tzw kochanki
  • masturbacja

Jeśli zdecydujecie się na masturbację jako rozwiązanie problemu napięcia seksualnego, to pomocny może okazać się masturbator. Omówimy to na przykładzie japońskiego produktu o nazwie Tenga model Air-tech.

Z pomocą przychodzi masturbator

Tenga to minimalistyczny wygląd, który nie zdradza swego przeznaczenia.  Projektanci skupili się na doznaniach, jakich oczekuje mężczyzna. W plastikowej tubie umieszczono niezwykle elastyczny elastomer wyprofilowany tak aby doznania nawiązywały do naturalnego stosunku z kobietą. Użyto najwyższej jakości materiałów, co jest ważne przy kontakcie z gołą skórą. Nie warto oszczędzać kupując może tańsze czy „ładniejsze” produkty ryzykując poważne choroby. Wykonane z mieszanek gumy czy innych tworzyw, które często emitują „zapach” ryzykujemy swoje zdrowie.

Osoba opisująca miała możliwość wypróbowania trzech wersji tego modelu masturbatora.

Podczas masturbacji można dodatkowo zastosować masażer prostaty  wzmocni orgazm i zwiększy objętość ejakulatu co ma znaczenie dla oczyszczenia układu płciowego.

Opisy poniżej porównują doznania do naturalnego stosunku z kobietą, pamiętajmy jednak, że masturbacja jest uzupełnieniem i nic nie zastąpi wspaniałego seksu z kochaną i kochającą kobietą.

Air-Tech Gentle masturbator

Przy dobrym nawilżeniu bez oporu można wślizgnąć się do środka masturbatora. Wejście i doznania można porównać do seksu z podnieconą kobietą niecierpliwie oczekującą z rozchylonymi udami na wejście penisa. Wnętrze wyłożone jest spiralną fakturą, która jest delikatna podobnie jak pochwa kobiety. Kanał centralny faluje i ma różną grubość co można poczuć jako zmianę napięć przy powolnych ruchach. Odczucia zbliżone są do naturalnego stosunku z kobietą, naprawdę dla większości z mężczyzn nic więcej nie potrzeba. Kombinacja tekstury, szczelność kanału jest doskonale zbilansowane. Masturbację można kontynuować przez długi czas zmieniając tempo.Dodatkowo na końcu tuby jest otwór do zatykania palcem co powoduje efekt zasysania poprzez regulację ciśnienia w tubie. Wybiorą go osoby lubiące naturalny seks, osoby z większym obwodem penisa oraz lubiące dłuższe zabawy.

Air-Tech Regular masturbator

Ten masturbator różni się od poprzednika większa ilością wypustek i guzków. Wejście nie jest już tak łagodne i wymaga większej siły aby wślizgnąć się do środka. Przypomina to nieco sytuację gdy mężczyzna jest już gotowy, ale kobieta nie jest jeszcze dostatecznie podniecona. Pochwa jest wówczas jeszcze zaciśnięta. Kanał masturbatora jest ciaśniejszy a wypustki i guzki mocniej i wyraźnie masują penisa. Za zaletę należy uznać wypustki wzdłuż wędzidełka dające przyjemne doznania. Ten masturbator przeznaczony jest dla osób poszukujących mocniejszego masażu niż naturalny stosunek oraz dla tych którzy mają niedostatecznie wrażliwego lub cieńszego penisa. W tej wersji należy używać dużo środka nawilżającego aby niknąc otarć.

Air-Tech Strong masturbator

Nawet z dużą ilością lubrykantu wymaga znacznego nacisku, aby wsunąć się w masturbator. W środku czeka na nas kilka ciasnych pierścieni i zróżnicowana tekstura. Można to porównać do sytuacji gdy kobieta zaciśnie mięśnie Kegla. Pochwa wówczas ciasno opina się na penisie dając bardzo przyjemne doznania dla obojga partnerów. Wymaga to jednak nieco wysiłku od kobiety.  Wersję tą wybiorą osoby z małą wrażliwością penisa, ci którzy lubią szybkie numerki i od masażu oczekują dodatkowych doznań niedostępnych podczas naturalnego stosunku oraz osoby z cieńszym penisem.

Za mankament można uznać nazwy modeli, które nie dla wszystkich są trafne. Według osoby, która jest autorem doświadczeń opisanych powyżej wersja Gentle powinna nazywać się Natural lub Regular.  Nazwa Regular może wskazywać na coś zbliżonego do naturalnego, ale wg autora tak nie jest, więc powinna w nazwie sygnalizować inne doznania niż naturalne. Na szczęście przyjemność czerpiemy  z używania przedmiotu a nie nazwy.

Warto pamiętać, że masturbacja jest tylko  uzupełnieniem naszego życia seksualnego.

Przy wyborze masturbatora warto uwzględnić fakt iż doświadczenia z masturbacji przenoszą się na normalne stosunki z kobietą. Jeśli używamy często ciasnego masturbatora, to tego samego będziemy oczekiwali podczas stosunku z kobietą.
To samo dotyczy masażera prostaty. Nie należy nadużywać masażera prostaty jeśli nasza partnerka nie akceptuje tego rodzaju pieszczot podczas stosunku seksualnego, ponieważ to nasze przyzwyczajenie może negatywnie wpływać na pożycie seksualne z partnerką. Będziemy oczekiwali doznań niedostępnych podczas normalnego stosunku. Zbliżenie dwojga kochających się osób, to nie tylko doznania fizyczne i warto o tym pamiętać, a zbyt duże uzależnienie od technik masturbacyjnych możne nam utrudniać normalne stosunki z naszą ukochana partnerką.

Masturbator jest nieco hałaśliwy podczas użytkowania, ponieważ powietrze przeciska się przez mały otwór w tubie wydając świszczące odgłosy. Jeśli okaże się to niepożądane,  można to zniwelować powiększając otwór w plastikowej tubie.

Pielęgnacja masturbatora polega na myciu w ciepłej wodzie po wyjęciu z plastikowej obudowy, wywróceniu na drugą stronę, co nie stanowi problemu ponieważ materiał jest niezwykle elastyczny. Następnie należy wysuszyć, można przemyć spirytusem.

Zapraszamy do podzielenia się swoimi wrażeniami osoby, które miały kontakt z kilkoma modelami aby uzupełnić informacje, które mogą być pomocne potrzebującym. Prostaty również na tym zyskają.

 

Komentarze są wyłączone.