Wielokrotny orgazm mężczyzn

Podstawa wielokrotnego orgazmu u mężczyzn leży w uzmysłowieniu sobie faktu, że orgazm nie jest tożsamy z wytryskiem. Gdy mężczyzna nauczy się rozdzielać te dwa procesy, będzie on zdolny do przeżywania wielokrotnego orgazmu i odbieraniu bodźców całym swoim ciałem. Ejakulacja sprawia, że mężczyzna nie może powrócić do całkowitej gotowości seksualnej jest dość duży zasób orgazmów, ale nasienie i energia przeznaczona na wytrysk może zadziałać tylko raz.

Odczucia doznawane podczas wielokrotnego orgazmu u mężczyzn różnią się od odczuć związanych pupaz wytryskiem, mogą objawiać się one niezliczonymi szczytowaniami całego ciała, kiedy to jest ono przeładowane głęboką erotyczną energią. Energia ta porusza się między mężczyzną i jego partnerką, tak więc seks staje się czymś więcej niż tylko ‘zwykłym seksem’, nawet w przypadku kochających się i oddanych par. Tradycja hinduska uważa, że energia seksualna jest tak potężna, iż może ona być drogą do oświecenia duchowego.

Większość mężczyzn uważa orgazm za coś, co ma miejsce w ich genitaliach. Jest tak, ponieważ łączą oni orgazm z wytryskiem – odruchowej reakcji, którą zapoczątkowują mięśnie znajdujące na około podstawy penisa. Odejdź od genitaliów i skup się na energii orgazmu powstającej w mózgu, a obraz stanie się zupełnie inny.

Prostata jest niezwykle ważnym gruczołem męskim, który jest odpowiedzialny za większość reakcji na bodźce seksualne, będąc wysoce wrażliwym na stymulację. Jej najbardziej oczywista funkcją jest produkowanie spermy, a w szczególności składników odżywczych dla spermy, ale niewielu mężczyzn zdaje sobie sprawę z jej seksualnej funkcji. Stymulacja prostaty może odbywać się z zewnątrz poprzez krocze, obszar skóry leżący pomiędzy odbytem a moszną, lub też od wewnątrz, za pomocą dobrze nasmarowanego palca wkładanego przez odbyt. Prostata odczuwana jest jako guz wielkości i kształtu kasztana, znajdujący się od 3-5cm w głąb odbytu. Możliwe jest osiągnięcie orgazmu poprzez delikatne masowanie prostaty, która staje się coraz bardziej wrażliwa w miarę wzrostu podniecenia.

Mięśnie łonowo-guziczne

Mięśnie te biegną wzdłuż kości łonowej, aż do kości ogonowej. Są one odpowiedzialne za siłę odpowiedzi seksualnej i twojej zdolności do powstrzymywania orgazmu i wytrysku.

Główną częścią konceptu wielokrotnych orgazmów jest przepływ energii. Być może napotkałeś się z ideą energii Chi lub Qi, która jest podstawą żywotności każdego organizmu, a która przebiega przez każdą komórkę twojego ciała. Według filozofii Tao, energia ta biegnie południkami w ciele, zgodnie z intencjami mózgu, w rezultacie czego przepływ energii przez ciało i odczucia podczas orgazmu są wynikiem nie tylko wstrzymywania wytrysku, ale także świadomej chęci doświadczenia orgazmu. Częścią doświadczania wielokrotnych orgazmów jest kontrolowanie przepływu i poziomu energii seksualnej, skutkiem czego nie zużywa się jej na wytrysk, ale przenosi się ją na całe ciało, rozkładając ją równomiernie z dala od genitaliów.

Wytrysk

Wytrysk ma dwie fazy. Podczas pierwszej fazy nasienie wydalane jest z gruczołów układu rozrodczego i gromadzone u podstawy penisa, natomiast podczas fazy drugiej jest ono wydalane z organizmu. Momenty przed samym wytryskiem mogą być bardzo przyjemne, a związane jest to ze skurczem mięśni łonowo-guzicznych oraz mięśni wokół odbytu i podstawy penisa. Jeżeli jednak nauczysz się doświadczać orgazmu bez wytrysku, przyjemność ta nie będzie się łączyć z nieuchronnym wydalaniem nasienia.

Jak można to zrobić?

Zaczynasz w typowy sposób: pobudzając się. Następnie osiągasz erekcję i mijasz punkt rosnącego napięcia, aż do momentu, gdy twoja prostata, twoje mięśnie łonowo-guziczne, oraz twój odbyt zaczynają przygotowywać się do wytrysku. Jednakże zamiast doprowadzania do wytrysku zatrzymujesz stymulację, lub zmniejszasz ją natychmiastowo, przynajmniej na tak długo, aby być w stanie kontrolować podniecenie i pragnienie dojścia. Nie jest to jednak wszystko. Chociaż zatrzymywanie stymulacji rzeczywiście pozwala na przedłużanie stosunku przed wytryskiem, osiągnięcie zdolności przeżywania wielokrotnych orgazmów wymaga czegoś więcej.

Musisz zebrać całą energię i odsunąć ją od genitaliów, w taki sposób, aby poziom podniecenia opadł, a twoja energia seksualna była odczuwalna w całym ciele. Następnie budujesz ją od nowa za pomocą ponownej stymulacji, doprowadzając się znowu do momentu tuż przed orgazmem. W tym momencie, nie osiągając orgazmu powtarzasz cały proces, rozkładając energię po całym ciele. Za każdym razem, gdy to robisz osiągasz coraz wyższy stopień podniecenia, a energia pulsuje w każdym włóknie twojego organizmu. Jeżeli twoja partnerka także ma skłonność do wielokrotnych orgazmów, wspólne osiąganie tej przyjemności może być niezwykłym doświadczeniem.

Istnieją także inne sposoby osiągania wielokrotnych orgazmów, jak np. metoda Jack’a Johnston’a.

Najpierw należy nauczyć się odpowiednio oddychać. Większość ludzi żyjących na zachodzie oddycha bardzo płytko. Dla zrelaksowania się i skutecznego przepływu energii przez całe ciało niezbędne jest głębokie, brzuszne oddychanie. Rozszerzasz brzuch od przepony i to właśnie brzuch unosi się i opada, gdy oddychasz. Następną ważną czynnością jest wzmocnienie mięśni łonowo-guzicznych. Wyczujesz te mięśnie, gdy wstrzymasz na chwilę oddawanie moczu lub gdy ściągniesz je gdy penis znajduje się prawie w stanie wzwodu. Towarzyszy temu bardzo przyjemne uczucie: penis puchnie lekko wraz z napinaniem mięśni. Możesz sprawdzić ile razy z rzędu jesteś w stanie napiąć te mięśnie lub też sprawdź jak długo jesteś w stanie wytrzymać napięcie jednorazowo. Im więcej ćwiczeń wykonujesz tym lepiej dla orgazmu. Trudno jest wykonać zbyt dużo tych ćwiczeń.

Możesz także bardzo pomóc sobie, ucząc się jak odczuwać przyjemność seksualną podczas masturbacji bez osiągania orgazmu. Nie chodzi tu o skończenie w jak najkrótszym czasie, ponieważ ci się nudzi, ale o jak najdłuższe rozciągnięcie okresu czasu stosunku i przyjemności seksualnej poprzez równomierne rozkładanie energii seksualnej w całym ciele. Jeżeli jesteś w stanie doprowadzić się do momentu tuż przed wytryskiem i doświadczyć skurczów mięśni bez konieczności dalszej stymulacji aż do osiągnięcia orgazmu, jesteś na dobrej drodze do doświadczenia wielokrotnych orgazmów. Możesz masturbować się z olejkiem, powoli, luksusowo, bawiąc się żołędziem i pieszcząc swoje ramiona, nogi, brzuch i mosznę. Takie podejście do masturbacji sprawi, że odzyskasz kontakt z całym ciałem i łatwiej będzie ci sprawić, że energia seksualna rozłoży się równomiernie w całym ciele.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.